Styrdokument och förtroendevalda

Styrelse

Jan Svensson/Mikrofonden Väst, ordförande
jan.svensson@coompanion.se

Ylva Lundkvist Fridh, VD
ylva.lundkvistfridh@mikrofonden.se

Pelle Persson/Mikrofonden Z
pelle.persson@coompanion.se

Staffan Nilsson/Hela Sverige ska leva
staffan46nilsson@gmail.com

Thomas Åberg/Convoy Umeå
thomas@convoy.se

Ulrika Persson/Skoopi
ulrica@dialogkraft.se

Maria Flock Åhlander/Ekobanken
maria.flock-ahlander@ekobanken.se

Suppleanter

Leif Thyrén/ Värmlandskooperativen
Kristoffer Lüthi/ Ekobanken
Örjan Samuelsson/ Mikrofonden Örebro län

Revisorer

Lars Magnus Frisk, Guide revision

Valberedning

Staffan Bond/Hela Sverige ska leva, sammankallande
staffan.bond@helasverige.se

Jonas Lagander/Mikrofonden Östergötland
jonas.lagander@coompanion.se

Medlemmar

Coompanion Sverige

Hela Sverige ska leva

Ekobanken Medlemsbank

JAK Medlemsbank

Svenska Kommunalarbetareförbundet

Bygdegårdarnas riksförbund

Mikrofonden Väst

Coompanion Kronoberg

Mikrofonden Z

Mikrofonden Örebro län

Mikrofonden Halland

Mikrofonden Öst

Mikrofonden Östergötland

Mikrofonden Uppsala län

Dokument

Integritetspolicy 2018

Stadgar Mikrofonden Sverige 2018

Årsberättelse Mikrofonden Sverige 2019

Revisionsberättelse 2019

Årsredovisning Mikrofonden Sverige 2019

Årsredovisning Mikrofonden Sverige 2018

Årsredovisning Mikrofonden Sverige 2017

Årsredovisning Mikrofonden Sverige 2016

Årsredovisning Mikrofonden Sverige 2015

Årsredovisning Mikrofonden Sverige 2014

Årsmötesprotokoll 2020

Årsmötesprotokoll 2019

Årsmötesprotokoll 2018

Årsmötesprotokoll 2017

Årsmötesprotokoll 2016

Årsmötesprotokoll 2015

Handbok för Mikrofondens förtroendevalda och medarbetare

Translate »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support